Spotçu Ankara

Ankara İkinci El Eşya Alım Merkezi

Ankarada ikinci el beyaz eşya ve spot eşya gruplarından satmak istediğinizde ilk aramanız gereken firma biziz. Tüm beyaz eşyalarınızı, sıfır eşyalarınızı ve elektronik eşyalarınızı piyasa değerinden alıyoruz.

2.El Eşya Satmak İçin Bizi Arayın

İhtiyacınız olduğu anda size en hızlı hizmeti sunacak Ankara İkinci El Eşya firması Elvan Spottur. 25-30 yıldan fazladır 2.el eşya sektöründe hizmet veriyoruz ve her zaman doğru hizmeti doğru fiyat ile birlikte müşterilerimize sunmayı hedef edindik.

2.El Eşya Mobilya Alan Yer – Ankara’nın En Eski Spotçusu

2.el mobilya alan yer ve dükkânlar, Ankara’nın farklı semtlere dağılmış şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. İkinci el eşya almak isteyenler ile ikinci el eşya satmak isteyenlerin ortak adresi olan bu spot mağazalar, pek çok ev eşyasının alım ve satımını gerçekleştirmektedir. Ankara Çankaya Mamak Sincan Eryaman Etimesgut Pursaklar’da ve daha akla gelmeyen pek çok semtte eşya alımı sunan bu firmamız, evinizdeki fazlalık eşyalardan kurtulmanız için ideal noktalar konumundadır.

Eşya Satmak istediğiniz An Bizi Arayın

Ankara’nın En Eski Spotçu’ları arasında yerini alan elvan spot, pek çok farklı eşyanın alım ve satımını gerçekleştirir. Genelde küçük ev aletlerinden büyük beyaz eşyalara, mobilya takımlarından elektronik cihazlara kadar pek çok eşya satmak istediğinizde size yardımcı olmamız mümkündür, diyebiliriz. Söz konusu Ankara ikinci el eşya alanlar ve beyaz eşya alan mağazalar ile iletişim kurmak ise size en hızlı hizmeti biz sunarız. Bize bir eşyanızı satmak istediğinizi söylediğinizde evinizin veya iş yerinizin bulunduğu yere kamyonla gelip, eşyanızı ederinde bir fiyat üzerinden satın alıp yine kamyonla dükkânına götürmektedir. Taşıma hizmeti için genellikle ayrı bir bedel talep etmeyen bu profesyonel taşımacı ekipler, eşyaların kamyona yüklenip mağazaya götürülmesini kolaylaştırır. Böylece elinizi bile kımıldatmadan birtakım fazla eşyalarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Call Now Button